fbpx

Speed queen

Hapni Laundromat Speed Queen

A po kërkoni për një investim fitimprurës? Zbuloni konceptin e Speed Queen:

 • Një biznes me çelsa ne dore
 • Nuk ka nevojë për trainim apo përvojë
 • Pa tarifa hyrjeje ose honorare për të paguar
 • Nuk ka nevojë për personel
 • Biznes me para
 • Investim i kufizuar
 • Instalimi dhe mirëmbajtja
Speed queen

Zgjidhni një biznes premium të krijuar nga ekspertë

Speed Queen jep një përvojë unike lavanderi duke krijuar një hapësirë premium, të përshtatshme dhe efikase për të bërë lavanderi:

 • Lavatrice dhe tharëse për përdoruesit që ofrojnë performancë të jashtëzakonshme për dekada.
 • Një lavanderi e përshtatur e krijuar nga ekspertë deri në detajet e fundit: karrige speciale, tavolina, mure dhe dysheme.
 • Markimi dhe njohuria e N°1 ne bote per lavanderi vetesherbim.
Speed queen

Krijoni rrjetin tuaj te Lavanderi

Mendoni shumë, ne ofrojmë mjetet e duhura për sipërmarrësit ambiciozë:

 • Një tabelë me bazë cloud për të menaxhuar në distancë dyqanin tuaj, me sistemin qendror të pagesave, kartat e besnikërisë dhe një aplikacion të klientit
 • Mbështetje me studimin e përshtatur të gjeomarketingut për të vërtetuar vendndodhjen më të mirë të mundshme për lavanderi tuaj.

ZGJIDHJE TE ZGJUAR

Queen Speed ju sjell një zgjidhje të plotë:

 • Modeli i provuar i biznesit
 • Një dizajn lavanderi me markë premium
 • Udhëzime për zgjedhjen e vendndodhjes
 • Mbështetje e gjerë në projektin tuaj
 • pajisje të besueshme lavanderie
 • Instalimi dhe mirëmbajtja

PSE DUHET TE ZGJIDHNI SPEED QUEEN

Ne jemi N°1 ne boten e lavanderis

Lavanderia është gjithçka që bëjmë
Besueshmëria e makinerive tona është një nga çelësat e suksesit të konceptit të lavanderive të vetë-shërbimit të Speed Queen.

Shërbimi me çeles ne dore
Speed Queen ofron shërbim të personalizuar dhe mbështetje për partnerët e tij investitorë për të hapur lavanderi vetëshërbimi me kosto efektive.

Alternativa për ekskluzivitet
Që prej vitit 2014, ne kemi ofruar një koncept lavanderie premium, me markë të pastër dhe pajisje të jashtëzakonshme. Ekipi ynë do të mbështesë instalimin tuaj, pa honorar për të paguar, sepse ne nuk jemi një ekskluzivitet.

Kontaktoni ekspertët tanë dhe hapni lavanderi tuaj në nje kohe rekord

Na kontaktoni

Bashkohuni me më shumë se 700 investitorë të lumtur Speed Queen në Evropë

DYQANET TONA

Gjeni lavanderin tuaj më të afërt Speed Queen

Me siguri ekziston një dyqan lavanderie Speed Queen, shkoni ta shihni: secila nga lavanderit tona të rrobave është dëshmia jonë më e mirë e suksesit: hapësira të dizajnuara të pastra dhe premium, ku klientët deshirojne për të bërë lavanderi, për të larë sende specifike dhe lavanderi familjare javore.

Speed queen

NA KONTAKTONI

Jeni të interesuar të hapni lavanderinë tuaj Speed Queen?