Jednička v samoobslužném prádelenství

Speed Queen je největší značkou v oblasti samoobslužného prádelenství ve světě. Disponujeme prostředky a odholáním k tomu, abychom Vám mohli nabídnout v jediném řešení na klíč více prádelenského vybavení, servisu a podpory než jakýkoliv jiný poskytovatel na trhu.

Naše špičková spolehlivost a schopnosti vybudované světově nejdelší působností na trhu v oblasti samoobslužného prádelenství, daly vzniknout vysoce ziskovému, ověřenému, krizi odolnému obchodnímu modelu.

Investorům a podnikatelům v Evropě nyní nabízíme možnost využití tohoto podnikatelského záměru s úplným, bezkonkurenčním financováním v začátcích podnikání a průběžnou podporou provozu.

Od začátku až do konce, koncept samoobslužné prádelny Speed Queen Vám nabízí pomoc na každém kroku při budování úspěšného podnikání. Od výběru správného umístění prádelny, návrhu řešení interiéru, stanovení potřebného vybavení, využití silné značky Speed Queen, poskytnutí šablon pro místní marketing, praktické administrativní a finanční postupy, až po formuláře a zprávy. Zkrátka vše na klíč a jedinečně snadná investice.

S podporou největšího výrobce prádelenské techniky na světě – Alliance Laundry Systems

Speed Queen je součástí Alliance Laundry Systems – která je největším výrobcem prádelenské techniky na světě. Firma dodává stroje nejen pro samoobslužné prádelny, je také lídrem v oblasti průmyslového prádelenství, kde dodává špičkové technologie pro hotelové řetězce a organizace poskytující služby.

Alliance, jako globální lídr se zkušenostmi s více než 100 letým působením na trhu, poskytuje bezkonkurenční podporu pro Speed Queen. Zejména se jedná o investice do vývoje a rozšíření výrobních kapacit, velmi zkušený  vývojový tým, vlastní financování, projektování prádelen, unikátní testovací laboratoře, špičkové zaškolování a nejlepší zákaznický servis ve své třídě.

® Registered Trademark of Alliance Laundry Systems LLC
© 2018 Všetky Práva Vyhradené

Alliance Laundry Systems LLC

PO Box 990
Shepard Street
Ripon WI 54971
USA

Investori